Witamy na naszej stronie

LogowanieDzień Babci i Dziadka 2011
Uroczystości i wydarzenia 2010/11

Dnia 21 stycznia 2011roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Bobach odbyła się akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka.


Akademia rozpoczęła się od piosenki zaśpiewanej przez dzieci z klas 0 – IV. Drugim punktem spotkania były wierszyki wyrecytowane przez najmłodszych członków naszej szkoły, czyli przedszkolaków. Dzieci mówiły swoje wierszyki z uśmiechami na twarzach, życząc dziadkom wszystkiego najlepszego. Dodatkowo przedszkolaki zatańczyły do melodii ludowej. Następnie dziewczyny z klasy III i IV „rozmawiały przez telefon” z dziadkami tańcząc i wesoło skacząc z pomponami (przy piosence „Halo, dziadek?”). Kolejnym punktem akademii było recytowanie wierszyków, ale tym razem przez klasy I i II. Zaraz po tym na scenę wyszły dziewczyny z klasy IV ubrane w piękne, długie suknie i zaśpiewały piosenkę o tym, jak to wspaniale być wnuczkiem. Ale my wszyscy dokładnie wiemy, jak to jest… później przyszła kolej na wiersze klasy III i IV, a po nich usłyszeliśmy następną piosenkę o babci i dziadku. Najbardziej efektownym występem było tango wykonane przez chłopców z klasy IV i dziewczynki z klas III – IV.

Uśmiechy na twarzach i łzy wzruszenia dziadków były najlepszą recenzją dla tego przedstawienia, wszyscy byli bardzo zadowoleni i szczęśliwi.

Po akademii, dziadkowie i babcie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, gdzie przy cieście i herbatce mogli zachwalać swoje wnuczęta, a także powspominać swoje szkolne czasy.

Teks napisała - Julita Bryl z klasy VI

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości