Witamy na naszej stronie

LogowaniePostaw na rodzinę 2010
Uroczystości i wydarzenia 2010/11

Postaw na rodzinę

24 października 2010 roku, mimo jesiennej, chłodnej pogody w hali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 odbył się gorący  piknik rodzinny. Nasza szkoła także wzięła w nim udział.

Zrobiliśmy wystawę drzew genealogicznych, które wpłynęły na konkurs. Pan burmistrz wręczył nagrody za najładniejsze trzy drzewa: I miejsce zajęła Zuzanna Bajno, II miejsce - Piotr Lusa, a III miejsce – Dominika Słoniewska. Nagrodzone przez Pana burmistrza zostały także osoby, które napisały najlepsze prace w konkursie literackim na temat „Rodzinna opowieść”, I miejsce – Sabina Osińska, II miejsce – Julita Bryl, a III miejsce – Karolina Załęska.

Podczas pikniku odbywało się wiele zawodów, nie tylko sportowych. Naszą szkołę reprezentowała rodzina Alicji Tośki – mama, tata, brat i sama Alicja oczywiście (była także siostra mamy, nasza absolwentka – Weronika). Rodzina świetnie radziła sobie w różnych konkurencjach. Mamy nadzieję, że choć trochę pomógł doping wychowawczyni i innych nauczycieli, a także uczniów i ich rodzin z naszej szkoły. Pewnie rodzina Alicji miała trochę szczęścia, które w połączeniu z dobrymi chęciami i zdolnościami, zaowocowały. Choć nie zawsze wygrywali, to zdobywali punkty, które zostały na koniec zsumowane. W konsekwencji zajęli III miejsce!

Gratulujemy! Jesteśmy niezwykle dumni z NASZEJ rodziny.

 

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości