Witamy na naszej stronie

LogowanieDzień Mamy 2010
Uroczystości i wydarzenia 2009/10

DZIEŃ MATKI W NASZEJ SZKOLE

Zdjęcia w ""Fotogalerii"

Dzień Matki to piękne święto, właściwie powinno być obchodzone co dzień. Każdy dzień powinien być podziękowaniem dla mam, które są czułe, serdeczne i dla swoich dzieci gotowe zrobić wszystko.

W Publicznej Szkole Podstawowej w Bobach Dzień Matki to niezwykle ważne święto. Już od kilku tygodni dzieci uczyły się wierszyków, śpiewały piosenki, a było to szczególnie trudne, bo w domu musiały to robić w ukryciu przed mamą. Dopiero dziś mamy miały usłyszeć cały program jako niespodziankę. Było zatem mnóstwo wierszy i  piosenek, bo każde dziecko chciało powiedzieć przynajmniej jedno zdanie. Cała część artystyczna była koncertem życzeń, w czasie którego każdej mamie imiennie złożono życzenia.

Po prezentacji dzieci, życzenia najważniejszym tego dnia gościom złożył Pan Burmistrz Zenon Kowalewski, a także Pan Starosta (i jednocześnie Przewodniczący Rady Rodziców). Mamom było na pewno bardzo miło, że nie tylko dzieci, ale i tak ważne osoby w gminie/powiecie  miały czas, aby poświecić im kilka chwil.

Pani Dyrektor Teresa Piotrowska podziękowała dzieciom, paniom z klas 0 – III za przygotowanie akademii, mamom złożyła serdeczne życzenia i zaprosiła je na mały poczęstunek, aby mogły przy ciastku i kawie porozmawiać o wrażeniach z występu.


  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości