Witamy na naszej stronie

LogowanieGRY

Strona główna Wydarzenia i uroczystości Uroczystości i wydarzenia 2016/17 GMINNY KONKURS "NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA"
GMINNY KONKURS "NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA"
Uroczystości i wydarzenia 2016/17

W sobotę 8 kwietnia 2017r. w Sali Rady Urzędu Miejskiego w Pułtusku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom gminnego konkursu "Najpiękniejsza kartka wielkanocna" zorganizowanego przez Burmistrza Miasta Pułtusk i naszą szkołę. Przypominamy, że kartka Natalii Parzuchowskiej z kl.VI otrzymała specjalne wyróżnienie, będzie wydrukowana w 1000 egzemplarzy i rozesłana (po całej Polsce!) jako oficjalna kartka Burmistrza Miasta Pułtusk Pana Krzysztofa Nuszkiewicza. Podczas uroczystości nagrody za wyróżnienie otrzymali również Nikola Fronczak z kl.II i Dariusz Sztreja z oddziału przedszkolnego naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy!!!

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości