Witamy na naszej stronie

LogowanieSPOTKANIE Z MISJONARKĄ
Uroczystości i wydarzenia 2015/16

W dniu 22 czerwca w ramach cyklu spotkań z Misjonarzami, przybyła do naszej szkoły Misjonarka, która pochodzi z Meksyku. W spotkaniu brały udział wszystkie dzieci z naszej szkoły.  Pani Coral opowiadała o swoim kraju, zwyczajach i kulturze. Między dziećmi i Panią Coral wywiązała się serdeczna rozmowa. Dzieci zadawały pytania, nauczyły się liczyć do 10, a także śpiewały krótką piosenkę  w języku hiszpańskim. Uczniowie poznali też historię słynnego obrazu Matki Bożej z Guadelupe.

Dzieci były wdzięczne za spotkanie, bowiem mogły w ten sposób poznać zakątek świata tak inny od naszego.  Podziękowały Pani Coral własnoręcznie przygotowaną niespodzianką. Podziękowania należą się również Pani Zofii Płochockiej – katechetce, która już po raz kolejny zorganizowała ciekawe spotkanie dla uczniów naszej szkoły.

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości