Witamy na naszej stronie

LogowanieWYCIECZKA
Uroczystości i wydarzenia 2015/16

Najpierw był pomysł wycieczki do Nieporętu i rejs  po Zalewie Zegrzyńskim… Później zwiedzanie twierdzy w Modlinie… Pojawiły się też pomysły pt. „gdziekolwiek, byle daleko” – Sandomierz, Kazimierz Dolny… Wszystkie te plany miały jednak jakieś „ale”…  Aż wreszcie trafiono w sedno! – Hangar 646 – park trampolin i Ogród Botaniczny w Powsinie. Trampoliny skusiły wszystkich!

Zatem 14 czerwca rano wyruszyliśmy w trasę. Pogoda dopisywała, humory również. Zaczęliśmy od Powsina. Ten szczególnie zainteresował dziewczyny z klasy VI, które są świeżo po lekturze „Chłopców z Placu Broni” i jeszcze przeżywają śmierć Nemeczka… Tam najpierw poznaliśmy ciekawostki dotyczące świata roślin, następnie obejrzeliśmy ogród podziwiając co ciekawsze gatunki. Nawet na chłopakach bogaty świat roślin zrobił spore wrażenie. Ostatnim elementem zajęć w Powsinie były zajęcia z mikroskopami – ciekawe i pouczające.

Po czterech godzinach spędzonych w Ogrodzie Botanicznym pojechaliśmy do parku trampolin – a tam… istne szaleństwo! brakowało sił, brakowało tchu, ale trzeba było wykorzystać każdy moment tej niesamowitej zabawy. Mimo skoków, mimo „kąpieli” w basenie z gąbkami, mimo szaleństw, wszyscy wrócili do domów cali i zdrowi.

W drodze powrotnej „wpadliśmy” do Mc Donalds,a na małe co nieco i wróciliśmy do domów.

Czy się podobało? O tym, że tak, najlepiej świadczy pytanie zadane kolejnego dnia „Kiedy pojedziemy tam jeszcze raz?”

ZDJĘCIA FILM1 FILM2 FILM3 FILM4 FILM5

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości