Witamy na naszej stronie

LogowanieLekcja muzyki
Uroczystości i wydarzenia 2009/10

Nietypowa lekcja muzyki w naszej szkole...

18 marca 2010r. do naszej szkoły przybyła ważna, choć niewielka część Młodzieżowej Orkiestry Dętej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Pułtusku. Odbyło się spotkanie z kapelmistrzem Andrzejem Kalinowskim i II kapelmistrzem Dariuszem Lusą. Panowie przedstawili instrumenty, na których gra orkiestra – dęte, strunowe, klawiszowe. Pokazali, w jaki sposób wydobywa się z nich dźwięk. Panowie zagrali kilka znanych utworów, a później, przy udziale uczniów naszej szkoły stworzyli „orkiestrę”. Najważniejsze miejsce w orkiestrze zajął Piotr Lachowski z klasy II, który „dyktował” rytm grając na bębnie.

Ciekawe, czy Panowie zarazili kogoś swoją pasją…?

pozostałe fotki w >>> ""Fotogalerii""

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości