Witamy na naszej stronie

LogowanieZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
Uroczystości i wydarzenia 2014/15

W końcu nadeszły upragnione przez wszystkich wakacje!

Zanim jednak wyjedziemy i zaczniemy odpoczywać na całego, spotkaliśmy się w szkole na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Wyjątkowo pożegnanie było podwójne,  rozstaliśmy się z klasą  VI i Panią Ewą Kordowską – nauczycielką nauczania zintegrowanego i historii, która przeszła na emeryturę w maju. Panią Ewę pożegnała niezwykle uroczyście najpierw Pani Dyrektor, następnie rodzice, a także  uczniowie. Pani Ewa z łezką w oku podziękowała za wieloletnią pracę i obiecała, że zachowa jedynie dobre wspomnienia.

Kolejnym punktem programu było wręczenie nagrody Burmistrza, którą otrzymała Gabriela Kamińska z klasy VI, a otrzymała ją z rąk samej Pani Róży Krasuckiej – Wiceburmistrz miasta. Absolwenci odchodzą z naszej szkoły ze wspaniałymi świadectwami i jeszcze lepszymi zaświadczeniami po sprawdzianie szóstoklasisty. Gratulujemy!

Następnie nagrody książkowe otrzymali uczniowie z  klas I - V, a Pani Katechetka Zofia Płochocka wręczyła dzieciom nagrody za udział w konkursach religijnych.

Po tych wzniosłych momentach nadeszła chwila na klasę VI, która przygotowała prezentację multimedialną o sobie. Powspominali w niej to, co wydarzyło się  w naszej szkole od momentu, kiedy po raz pierwszy przekroczyli jej próg. Na koniec uczennice z klasy V powiedziały zabawne wierszyki o każdym uczniu klasy VI i wręczyły im upominki. Dziewczyny w imieniu wszystkich uczniów obiecały, że absolwenci zawsze będą w naszej szkole mile widziani.

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości