Witamy na naszej stronie

LogowanieZabawa choinkowa 2010
Uroczystości i wydarzenia 2010/11

Choinka noworoczna na zakończenie I semestru nauki jest w Szkole Podstawowej jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla dzieci i młodzieży.

30 stycznia w Publicznej Szkole Podstawowej w Bobach odbyła się tradycyjna  zabawa choinkowa. Na godzinę 13:00 przybyły do szkoły dzieci, ich rodzice, nauczyciele i goście. Dzień rozpoczęto przedstawieniem pt. „Witajcie w naszej bajce”. Wystąpiły aktorzy z każdej klasy prezentując wybrany wiersz Jana Brzechwy. W rolę tego właśnie pisarza wcielił się Rafał Krasa, który na koniec przedstawienia sam zadeklamował jeden utwór. Prezentowano teksty dotyczące głównie zwierząt, była „Sroka” – w wykonaniu Zuzanny Bajno i Dominiki Słoniewskiej z kl. II,  „Kaczki” – zaprezentowane przez klasę III – Sabinę Osińską, Katarzynę Piórkowską, Ewelinę Szwejkowską, Alicję Tośkę, Maję Włodarczak. Karolina Załęska z klasy IV wyrecytowała wiersz pt. „Mucha”. Julita Bryl, Kamil Siarkowski i Patryk Skrzydlak (z kl. V) pokazali się w wierszu „Żaba”, natomiast Jakub Godlewski (kl. V)  na moment stał się „Sumem”. Klasa VI zaprezentowała trzy teksty: „Hipopotam” (Michał Gabarski i Weronika Tośka) oraz „Kijanki” (Karolina Lachowska, Anna Łezka, Patryk Obrębski i Aleksandra Parzuchowska), „Żuk” (Patrycja Dąbrowska). Teksty przeplatane były teledyskami z filmu „Akademia Pana Kleksa”.

Po przedstawieniu szkołę odwiedził Mikołaj, który ucieszył dzieciaki prezentami. W tym roku miał wyjątkowo miękkie lądowanie, bo jego sanie mogły dotrzeć dokładnie wszędzie – śniegu mamy bowiem całą masę.

Po spałaszowaniu smakołyków z paczek, mogła rozpocząć się zabawa. No i zaczęło się! Tańce i psoty trwały do godziny 18:00. Zabawa była udana!

Już są zdjęcia... w "Zdjęcia archiwum"

 

 

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości