Witamy na naszej stronie

LogowanieSPEKTAKL "TYGRYSEK PIETREK"
Uroczystości i wydarzenia 2014/15

W poniedziałek 20 kwietnia 2015r. przedszkolaki i młodsi uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl "Tygrysek Pietrek" krakowskiego Teatru Groteska. Mieli taką możliwość dzięki udziałowi naszej szkoły
w projekcie "Internetowy Teatr TVP dla szkół".


Tygrysek Pietrek wszystkiego się bał, więc za karę odebrano mu paski. Wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu odwagi, wszyscy jednak ofiarują mu jej pozory. Dopiero konieczność samotnego zmierzenia się ze strachem, gdy idzie na ratunek swojej chorej mamie, uświadamia Tygryskowi, czy jest odwaga. Mama odzyskuje zdrowie, a Pietrek – swoje tygrysie paski.

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości