Witamy na naszej stronie

Logowanie



GRY

Strona główna Projekty INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ
INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ
INTERNETOWY TEATR TVP DLA SZKÓŁ

„Internetowy Teatr TVP dla szkół” to nowatorska telewizyjna inicjatywa wykorzystująca nowoczesną technologię jako sposób  dotarcia ze  sztuką wysokich lotów do  masowej młodej widowni. Odbiorcą teatralnych wydarzeń są uczniowie różnego typu szkół,
w szczególności tych, które są oddalone od wielkomiejskich ośrodków kulturalnych i artystycznych. Grany na żywo spektakl odbierany jest w tym samym czasie przez kilkunastotysięczną uczniowską społeczność w całej Polsce za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej. Realizowana równolegle forma konkursowa projektu jest  wzbogaceniem  jego formuły o  Internetowy  przegląd szkolnych zespołów teatralnych będący prezentacją najlepszych uczniowskich kół teatralnych wyłonionych w drodze eliminacji na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.  Projekt ma charakter cykliczny, który w założeniach będzie  docierać do coraz większej grupy odbiorców, promując szczególnie uzdolnioną młodzież, rozwijając jej twórcze zdolności i kreatywność.

Aktywne uczestnictwo w projekcie to wyjątkowa okazja dla naszych uczniów, by odkryli w sobie zainteresowania sztuką teatralną  i artystyczne pasje.

Autorski projekt „Internetowy Teatr TVP dla szkół” jest realizowany przez Telewizję Polską wspólnie z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie www.iteatr.tvp.pl

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości