Witamy na naszej stronie

LogowanieOGNISKO PRZEDSZKOLAKÓW
Wycieczki 2014/2015

W piątkowe październikowe popołudnie przedszkolaki, ich rodzice (choć była też jedna babcia, dziadek i kilka cioć) oraz rodzeństwo spotkali się w Chmielewie, w Hubertówce. Spotkanie zorganizowała wychowawczyni klasy „0” – Pani Karolina Figurska. Pogoda dopisała i dzieciaki mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych na ten dzień. Najpierw były tańce i zabawy przy muzyce, rodzice mogli obejrzeć, jak przedszkolaki bawią się na co dzień. Następnie dorośli pomogli dzieciom upiec kiełbaski przy ognisku i wszyscy posilili się przed dalszymi atrakcjami.  Po zabawach z piłkami, skakankami i po kręglach przyszła kolej na najbardziej wyczekiwaną chwilę – przejażdżki bryczkami. Niezwykle miło było jechać sobie wozem zaprzężonym w dwa czarne konie i obserwować złotą, polską jesień – docenili to rodzice, a dzieciaki miały wyjątkową frajdę.

Dopiero wieczorne, chłodne powietrze było w stanie zniechęcić dzieci do zabawy. Ze smutkiem na buzi opuścili uroczą Hubertówkę… Rodzice uznali, że integracja się udała i już zaczęli marzyć o kolejnych takich spotkaniach.

Serdecznie dziękujemy Państwu Doleckim za udostępnienie Hubertówki
i zapewnienie licznych atrakcji. Dzięki Państwu, dzieciaki spędziły niezapomniane chwile, a uśmiech nie schodził z ich twarzy!

Rodzicom bardzo dziękujemy za przybycie i pomoc w organizacji.

(zdjęcia w fotogalerii)

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości