Witamy na naszej stronie

LogowanieGRY

Strona główna Wycieczki Wycieczki 2013/2014 WYCIECZKA Z OKAZJI DNIA DZIECKA
WYCIECZKA Z OKAZJI DNIA DZIECKA
Wycieczki 2013/2014

Z okazji Dnia Dziecka dzieciom należy się zabawa w najlepszym gatunku. Z tej okazji wybraliśmy się do Farmy Iluzji znajdującej się w Mościskach koło Woli Życkiej (powiat garwoliński). Miejsce to nie byle jakie, bo uznawane za nr1 najciekawszych miejsc dla dzieci w Polsce http://dzieciecetop10.pl/top-10-najciekawsze-miejsca-dla-dzieci-polsce/.   Droga była długa i dość ponura, bo za oknem deszcz… Na szczęście, dzięki interwencji Pani Dyrektor Teresy Piotrowskiej - która dla swoich uczniów jest w stanie zrobić wszystko (intensywnie trzymała kciuki za słoneczną aurę :)) - pogoda się poprawiła. Kilka kilometrów przed farmą, deszcz przestał padać, a wyszło słoneczko.

Spotkanie rozpoczęliśmy od wejścia do Latającej Chaty Tajemnic, która zrobiła na nas niesamowite wrażenie. Kolejnym elementem było zwiedzanie Muzeum Iluzji, byliśmy zdziwieni, jak łatwo można dać się oszukać, wprowadzić nasz umysł w błąd. Mieliśmy także okazję do przejścia Tunelem Zapomnienia, który wymagał nie lada odwagi i powodował utratę świadomości, co dzieje się z naszym ciałem.

Obejrzeliśmy mnóstwo ciekawych  eksponatów, jak: Lewitujący kran, Studnia nieskończoności, Meble Olbrzyma. Mieliśmy okazję pograć w olbrzymie szachy i chińczyka. Pani przewodnik zaprowadziła nas również do zwierzątek, poleciła bieganie na specjalnej ścieżce zdrowia i przeprowadziła nas szlakiem trapera. Wyjaśniła także różne iluzje na spacerze po Ścieżce Złudzeń. Po pełnym wrażeń czasie chętnie zjedliśmy przygotowane dla nas kiełbaski i ruszyliśmy do zabawy. Pole dmuchańców, drewniany plac zabaw i  zjazdy na linie sprawiły, że wszystkie buzie były uśmiechnięte i zupełnie nikt się nie nudził. Jednak warto było jechać tak daleko, aby przeżyć to wszystko! Do domów wróciliśmy późno, ale za to z głową pełną wrażeń. Było super!!!

(zdjęcia w fotogalerii)

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości