Witamy na naszej stronie

LogowanieDZIEŃ MATKI
Uroczystości i wydarzenia 2013/14

26 maja w Publicznej Szkole Podstawowej w Bobach najważniejsze były MAMY. Nasze najdroższe Mateczki przybyły na godzinę 11:00, bowiem wtedy rozpoczęliśmy, przygotowane specjalnie dla nich, przedstawienie. Każde dziecko wyraziło Mamom swoją wdzięczność – jedni powiedzieli wierszyk, inni zaśpiewali piosenkę, a wszyscy wręczyli  własnoręcznie wykonane prezenty. Jakiś czas temu, podczas warsztatów ceramicznych uczniowie przygotowali słoneczniki, motyle i inne figurki, które pomalowali na lekcjach plastyki, a dziś obdarowali nimi swoje Mamusie. Na tej ważnej uroczystości pojawili się także inni goście - Burmistrz Miasta Pułtusk – Pan Wojciech Dębski, który złożył mamom życzenia i powiedział kilka słów o tym, jak ważne w naszym życiu są Mamy. Przy okazji, w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka, przekazał informację, że już niebawem powstanie przy naszej szkole nowoczesny plac zabaw. Obecny był także Pan Andrzej Dolecki – Wicestarosta powiatu pułtuskiego i wieloletni przyjaciel naszej szkoły, który do życzeń się dołączył. Życzenia Mamom złożyła także Pani Teresa Piotrowska – dyrektor szkoły, która podziękowała również Pani Bożenie Adamskiej i Pani Ewie Kordowskiej za przygotowanie akademii. Po występie dzieci, niespodziankę dla Mam przygotował nauczyciel muzyki – Pan Artur Miller, który zorganizował koncert swojej uczennicy- Pani Paulina Oporska zagrała na gitarze i zaśpiewała kilka znanych piosenek.  Mamy były wzruszone i bardzo zadowolone, na koniec Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Bożena Załęska złożyła podziękowania za życzenia dla Pana Burmistrza i Pana Wicestarosty. Pani Bożena przypominając, że za kilka dni obchodzić będziemy Dzień Dziecka, poczęstowała dzieciaki słodkościami.

(zdjęcia w fotogalerii)

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości