Witamy na naszej stronie

LogowanieDZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA 2014
Uroczystości i wydarzenia 2013/14

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole obchodzony jest niezwykle uroczyście. Aby złożyć życzenia zacnym gościom, przybył specjalnie burmistrz Pułtuska – Pan Wojciech Dębski, do serdeczności dołączyła się Pani dyrektor. Następnie do głosu doszły dzieciaki. Uczniowie z klas 0 – III przygotowane przez Panie: Bożenę Adamską, Brygidę Kołodziejską i Danutę Zdunek wyrecytowały wierszyki, wyśpiewały piosenki. Jednak najwięcej radości i uśmiechu na twarzach wywołały tańce, maluchy bowiem wyglądały wyjątkowo pociesznie.

W drugiej części spotkania Babcie i Dziadkowie mieli możliwość wysłuchania koncertu zorganizowanego przez nauczyciela muzyki – Pana Artura Milera, który wraz Panem Andrzejem Lubelskim i Panem Jerzym Więckowskim przygotował wersje instrumentalne siedmiu znanych melodii. Panowie zagrali utwory w wersji akustycznej, „bez prądu”, ale akordeon i mandolina zachęciły co odważniejsze babcie do śpiewania. Inne, mniej odważne, przytupywały pod stołem albo klaskały. Wszyscy jednak byli zgodni, że koncert trwał za krótko, a Ci, którzy nie dotarli na spotkanie mogą tylko żałować…

Na koniec każda Babcia i każdy Dziadek zostali obdarowani przez swoje wnuczęta miłym, własnoręcznie wykonanym, drobiazgiem, a potem przy cieście i herbacie mogli porozmawiać o wrażeniach po występie.

Będzie co wspominać w mroźne zimowe wieczory...

 

 

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości