Witamy na naszej stronie

LogowanieZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013
Uroczystości i wydarzenia 2012/13

W piątek 28 czerwca 2013r. odbyło się w naszej szkole uroczyste

zakończenie roku szkolnego 2012/13 i pożegnanie uczniów klasy VI.


Uroczystość uświetnili swoją obecnością wspaniali goście:zastępca Burmistrza Miasta Pułtusk Pan Zenon Kowalewski, v-ce Starosta Pułtuski ( przyjaciel naszej szkoły) Pan Andrzej Dolecki, Proboszcz Parafii Szwelice ks. Jan Włoczewski, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pułtusku Pani Agata Kołakowska oraz Dyrektor Biblioteki Publicznej w Pułtusku Pani Bożena Potyraj.

Otrzymaliśmy również gratulacje i życzenia udanych, bezpiecznych wakacji od Burmistrza Miasta Pułtusk Pana Wojciecha Dębskiego i od Prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego w Pułtusku Pani Marii Korbal.

W tym roku nagrodę Burmistrza Miasta Pułtusk otrzymała

Sabina Osińska z kl. VI .

Po wręczeniu świadectw, nagród i dyplomów, szóstoklasiści pożegnali się ze społecznością szkolną prezentując krótką historię swojej klasy. Na zakończenie klasa V wręczyła absolwentom pamiątkowe upominki.

 

 

 

(zdjęcia w fotogalerii)

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości