Witamy na naszej stronie

LogowanieDZIEŃ MATKI I DZIEŃ DZIECKA
Uroczystości i wydarzenia 2012/13
środa, 29 maja 2013 19:40


29 maja w naszej szkole już od rana było wielu gości – mamy przybyły na nieco spóźnione obchody swojego święta. Właściwie to święto było podwójne  - Dzień Matki i Dzień Dziecka. Już o godzinie 9:00 rozpoczął się występ – dzieciaki dały z siebie wszystko, aby wyrazić miłość do swoich mam. Maluchy recytowały wierszyki, śpiewały piosenki.

 

 

Starsze klasy pokazały inne umiejętności – Bartek Bryl zademonstrował dość nietypowy talent, mianowicie bitowanie.  Alicja Tośka zaśpiewała piosenkę pt „Nieodporny rozum”, z którą wystąpiła na Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Pułtusku, a grupa dziewczyn z klasy V i VI zatańczyła do znanej piosenki.

Mamy były wzruszone występami swoich pociech – i tych małych, i tych starszych. Aby porozmawiać, udały się  do przygotowanej sali, gdzie mogły napić się herbatki i zjeść ciastko. W tym czasie dzieci odwiedziły pobliską restaurację Wiatrak i tam zjadły olbrzymie hamburgery. Po powrocie do szkoły na dzieciaki czekały gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz pan od w – f, Pan Maciej Szczesik (idol klas IV – VI). Pan oczywiście sprostał oczekiwaniom, wymyślił takie zajęcia, że dzieci były zachwycone, ale i zmęczone zmaganiami sportowymi. Na szczęście w porę przyszły „posiłki” – czekoladowe batoniki od Pani Dyrektor. Dzień trwał zdecydowanie za krótko!
(zdjęcia w fotogalerii)

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości