Witamy na naszej stronie

LogowanieZabawa choinkowa
Uroczystości i wydarzenia 2012/13

25 stycznia 2013 roku był niezwykle mroźnym dniem, ale nie w naszej szkole, tu bowiem odbywał się Dzień Babci i Dziadka oraz zabawa choinkowa, więc panowała gorąca atmosfera. Przybyło wielu gości – Babcie, Dziadkowie
(a wśród nich Starosta pułtuski, przyjaciel naszej szkoły, Pan Andrzej Dolecki z żoną i wnuczką), rodzice oraz dzieci.

Najpierw odbyła się prezentacja wierszy i piosenek przygotowanych specjalnie na tę okazję. Uczniowie z różnych klas pod kierunkiem Pań: Bożeny Adamskiej, Brygidy Kołodziejskiej, Danuty Zdunek przedstawili program o tematyce zimowo – noworocznej, ale z elementami poświęconymi Babciom i Dziadkom. Dzieci recytowały, śpiewały, tańczyły, a Babciom
i Dziadkom łezki kręciły się w oczach. Po występach i podarunkach od wnucząt goście udali się na poczęstunek przygotowany przez mamy,
aby porozmawiać przy ciastku i herbatce.

Kolejnym elementem tego wieczoru, nagrodą za trud włożony w przygotowanie przedstawienia, za pół roku wytężonej pracy było spotkanie z Mikołajem. Ale było dość niezwykłe, po pierwsze Mikołajów było dwóch (!),
a jednym z nich był Pan Andrzej Dolecki. Raczej rzadko występuje w takiej roli, ale czego nie robi się dla wnusi…

Po wizycie Mikołajów, po stresach związanych z premierowym przedstawieniem dla ważnych gości, dzieci czekała już tylko zabawa. A że zabawa była udana, nikomu nie przeszkadzał osiemnastostopniowy mróz podczas powrotu do domu. Teraz dzieciaki odpoczną podczas ferii zimowych, a po feriach z powrotem do pracy!

(zdjęcia w fotogalerii)

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość