Witamy na naszej stronie

LogowanieDni Patrona Pułtuska
Uroczystości i wydarzenia 2012/13

W ramach obchodów XV Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursach i uroczystościach zorganizowanych z tej okazji.

W czwartek 20.09.b.r. Milena Chodyna z kl.V oraz Sabina Osińska, Damian Kaczmarczyk i Cezary Knyżewski z kl.VI reprezentowali naszą szkołę w drużynowym konkursie "Bieg po historię"-konkursie wiedzy o historii Pułtuska połączonym z marszobiegiem i konkurencjami sprawnościowymi. Zajęli w nim IV miejsce.

W piątek 21.09.b.r Zuzanna Bajno, Milena Chodyna i Dominika Słoniewska z kl.V oraz Alicja Tośka i Cezary Knyżewski z kl.VI wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych dla uczniów szkół podstawowych. Cezary Knyżewski zajął II miejsce w rzucie piłeczką palantową.

W sobotę 22.09.b.r. odbył się plener malarski "Moje miasto ma wiele uroku...", w którym III miejsce zajęła Katarzyna Piórkowska z kl.VI. Szkołę reprezentowała również Sabina Osińska.

Tego dnia uczniowie brali też udział w Barwnym Korowodzie.

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy, a wszystkim pozostałym reprezentującym w tych dniach szkołę życzymy sukcesów.

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości