Witamy na naszej stronie

LogowanieZakończenie roku szkolnego 2011/12
Uroczystości i wydarzenia 2011/12

No i stało się! Nadeszły upragnione, wyczekiwane przez uczniów WAKACJE. Dziś uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012.

Z samego rana odwiedził nas przyjaciel szkoły, wieloletni przewodniczący Rady Rodziców, Wicestarosta Pułtuski Pan Andrzej Dolecki. Niestety, w związku z obowiązkami służbowymi, nie mógł być obecny na uroczystości. Gościem honorowym z ramienia Burmistrza Miasta Pułtuska był kierownik Samodzielnego Referatu Turystyki i Promocji Gminy Pułtusk - Pan Andrzej Popowicz.

Punktualnie o godzinie 9.00 tradycyjne trzy dzwonki ogłosiły rozpoczęcie uroczystości. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Karolina Załęska ( teraz już absolwentka naszej szkoły) zdała raport gotowości uczniów. Pani Dyrektor odczytała list do uczniów, rodziców i nauczycieli od Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Wicestarosty Pułtuskiego, a Pan Andrzej Popowicz list od Burmistrza Miasta Pułtuska - Pana Wojciecha Dębskiego. Przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Bożena Załęska złożyła piękne życzenia wspaniałych wakacji dla uczniów i rodziców, podziękowała nauczycielom za trud włożony w nauczanie i opiekę nad dziećmi.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie podziękowań dla rodziców za współpracę, zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły i dzieci w tym roku szkolnym. Następnie uczniowie otrzymali nagrody za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce oraz 100% frekwencję. Nagrodę Pana Burmistrza za najlepsze wyniki w nauce w klasie VI otrzymała Karolina Załęska. Nagrodę za największą liczbę przeczytanych książek otrzymała uczennica klasy IV- Milena Chodyna.

Na zakończenie części oficjalnej uczniowie klasy III wraz z rodzicami podziękowali w niezwykle wzruszający sposób swojej wychowawczyni Pani Brygidzie Kołodziejskiej za wspólne trzy lata pracy.

Kolejnym punktem programu była część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy V i VI. Klasa szósta wspominała, jak było, klasa piąta żegnała kolegów i koleżanki. Na pamiątkę uczniowie klasy VI otrzymali od młodszych kolegów oryginalne kubeczki ze zdjęciami.

Rodzice, którzy rozstają się z naszą szkołą, bo ich pociechy po wakacjach zaczną naukę w gimnazjum, nie kryli łez wzruszenia…

Wszystkim – dzieciom, rodzicom, nauczycielom życzymy UDANYCH WAKACJI!

(zdjęcia w fotogalerii)

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości