Witamy na naszej stronie

LogowanieEuro 2012
Samorząd Uczniowski 2011/2012

Już w piątek rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, zwane w skrócie Euro 2012. To wielkie święto dla wszystkich kibiców piłkarskich, a szczególnie tych z Polski i Ukrainy, ponieważ właśnie w tych krajach odbywać się będą mecze. Powoli cały nasz kraj opanowuje "futbolowa" gorączka. Koszulki, flagi i inne gadżety związane z mistrzostwami sprzedają się jak świeże bułeczki.

Uczniowie naszej szkoły kibicują już od dawna naszej drużynie narodowej.
A zaczęło się od występu na Dniach Patrona Miasta w Pułtusku. Dziś nasza szkoła jest już na 100% gotowa do kibicowania. Główny korytarz przyozdobiły piłki i ozdoby związane z Euro 2012. Dzieciaki pomalowały buzie w barwy narodowe i z pewnością w piątek będą trzymały kciuki za "naszych".

Bo kto wygra mecz?

POLSKA ! POLSKA! POLSKA!

(zdjęcia w fotogalerii)

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości