Witamy na naszej stronie

LogowanieObchody Dnia Babci i Dziadka
Uroczystości i wydarzenia 2011/12

Dzień Babci i Dziadka w PSP w Bobach został przesunięty prawie o miesiąc, ponieważ właściwe święto przypadło na czas ferii. Babcie i Dziadkowie przybyli do nas licznie mimo niesprzyjającej pogody, bo przecież dla wnucząt zawsze mają czas.

Występ rozpoczęły przedszkolaki, każdy z nich powiedział wierszyk i wspólnie odtańczyli krakowiaka. Następnie kolejno wystąpiły klasy I – III, uczniowie wyrecytowali wiersze i wspólnie odśpiewali kilka piosenek. Dziewczynki z klasy I przygotowały ponadto cza – czę, którą śpiewały i tańczyły. Taniec prezentował się dość efektownie, bo dziewczynki miały kolorowe, ogromne  pompony.

Występ był szczególnym przeżyciem dla Dziadków i Babć. Niejednej osobie łezka zakręciła się w oku, bo nieważne, czy wnuczek/wnuczka mówił niewyraźnie, czy się pomylił, to i tak dla nich był najważniejszy. Dzieci były przejęte, ale całość wypadła bardzo dobrze. Akademię przygotowała Pani Danuta Zdunek, a pomagały jej wychowawczynie z klas 0 – III. Pani Dyrektor, wychowawcy, a przede wszystkim dzieci mają nadzieję, że występ się podobał gościom. Mamy tego dnia także się postarały – Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na herbatę i ciastko, aby mogli porozmawiać o występach wnucząt.

Babciom i Dziadkom raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego!

Monika Bąk

(zdjęcia w fotogalerii)

  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości