Witamy na naszej stronie

LogowanieDzień Matki 2011
Uroczystości i wydarzenia 2010/11
Tegoroczny Dzień Matki przygotowały dzieciaki z klas 0 – IV pod opieką Pani Ewy Kordowskiej i Pani Bożeny Adamskiej. Program obfitował w wiersze, piosenki, tańce. Mamy oglądały jak urzeczone…
Na początek wystąpiły dziewczynki z klasy IV prezentując taniec nowoczesny. Kolejną grupą występujących były przedszkolaki, które recytowały, a także wykonały taniec w strojach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Taniec budził zachwyt i łzy wzruszenia, ale także uśmiech, bo maluszkom nawet pomyłki wychodzą świetnie.
Następnie dzieciaki z klas I – III recytowały wierszyki wyrażające swoją ogromną miłość podziękowanie i wdzięczność. Wierszyki przeplatane były piosenkami, tańcami. Całość prezentowała się niesamowicie interesująco i podobała się oglądającym.
Po występach artystycznych życzenia mamom złożyła Pani dyrektor Teresa Piotrowska i przewodnicząca Rady Rodziców Pani Bożena Załęska. Dzieci obdarowały mamy własnoręcznie wykonanymi upominkami i buziakiem, a Panie z Rady Rodziców pomyślały także o podziękowaniach dla dzieci i każdego, jak na dobre mamy przystało, poczęstowały słodkościami.
  Joomla themes created by Lonex.

Kalendarz

Pogoda

Polecane strony:

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości